BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampetter 11424033
nr 1142 4033
Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, höjd: 59 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 6 november 2017
kl 20:54:09
6/11 20:49:08